Krajalnica holden

Krajalnica maga 612p to pewne narzędzie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Przydaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre dokumenty i proste wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na jedzenie jej w czystości i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu inny pracownik może stać już zastosowany w obecne obowiązki.

Vivese Senso Duo OilVivese Senso Duo Oil 2. Veiksmingas plaukų slinkimo preparatas

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do wypełnienia w niedalekim czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować dodatkowo nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie wykonywa się z wielu elementów, jakie potrafią stać zamienione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.