Umieść ogłoszenie | Sprzedaż | Kupno
Wybierz język : SwedishPolishEnglish
meBUY.pl

Klimatyzacja Wentylacja Ogrzewanie

Przesłane przez Irek @ Mazowieckie - 2009-09-13 01:16:30. Zmień/usuń ogłoszenie
Cena: 1 PLN

Firma zajmuje się dystrybucją urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych oraz ich montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Realizujemy również kompleksowe dostawy urządzeń wraz z wykonaniem instalacji wentylacyjnych, chłodniczych i automatyki. Wykonujemy zaawansowane i nowoczesne systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne, od projektu po montaż i uruchomienie instalacji. Dysponujemy wykwalifikowaną ekipą montażową, dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz gwarantujemy serwis wykonanych przez nas instalacji.

Współpracujemy z największymi producentami z branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej co pozwala nam zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania dla każdego klienta oraz daje nam pełny dostęp do części zamiennych. Dostarczamy systemy instalacyjne do pojedynczych pomieszczeń jak również całych obiektów biurowych, handlowych, mieszkalnych czy przemysłowych. Wszystkie powierzone zadania wykonujemy terminowo oraz z należytą starannością i wiedzą techniczną niezbędną do ich wykonania .Dystrybucja Montaż Serwis

W ofercie:
Solary
Rekuperatory
Wentylatory
Klimatyzatory
Kurtyny powietrzne
Nagrzewnice elektryczne, wodne, gazowe, olejowe
Kratki i systemy wentylacyjne
Materiały montażowe
Artykuły metalowe: kołki, kotwy, wkręty, śróby itp.
Silikony
Pianki montażowe
itp.

Mińsk Mazowiecki
ul. Sosnkowskiego 28

Telefon: 501 626 002
E-mail: Kontakt przez e-formularz

All site contents Copyright ©2008 | Provided by GNS.se | 2017-11-17 18:37:08